MapPoint (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: Edit
ja: 編集

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: State
ja: 状態

en: Other
ja: その他

en: Color
ja: 色

en: Token
ja: トークン

en: Map
ja: 地図

en: Zoom
ja: ズーム
