MapPoint (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Other
ka: სხვა

en: Color
ka: ფერი
