MapPoint (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
