MapPoint (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Color
ku: ڕه‌نگ
