MapPoint (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: State
lt: Etapas

en: Other
lt: Kiti

en: Color
lt: Spalva

en: Map
lt: Žemėlapis
