MapPoint (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: Edit
mn: Засварлах

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Color
mn: Өнгө
