MapPoint (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: State
mr: राज्य

en: Color
mr: रंग
