MapPoint (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Color
ne: रंग
