MapPoint (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre

en: Color
nn: Farge
