MapPoint (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: Edit
oc: Modificar

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: State
oc: Estat

en: Other
oc: Autre

en: Token
oc: Geton (token)

en: Highlight
oc: Suslinhar
