MapPoint (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
