MapPoint (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: Edit
pl: Edytuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: State
pl: Stan

en: Other
pl: Inne

en: Color
pl: Kolor

en: Token
pl: Wzorzec

en: Map
pl: Mapa

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Highlight
pl: Zaznaczenie
