MapPoint (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: State
pt: Estado

en: Other
pt: Outros

en: Color
pt: Cor

en: Map
pt: Mapa
