MapPoint (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Other
sq: Tjetër

en: Color
sq: Ngjyra
