MapPoint (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Color
ta: நிறம்

en: Map
ta: வரைபடம்
