MapPoint (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: Edit
te: మార్చు

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Other
te: ఇతర

en: Color
te: రంగు
