MapPoint (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: State
th: รัฐ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Color
th: สี

en: Map
th: แผนที่

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
