MapPoint (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: Edit
tr: Düzenle

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: State
tr: Durum

en: Other
tr: Diğer

en: Color
tr: Renk

en: Token
tr: Simge

en: Map
tr: Harita

en: Highlight
tr: Vurgulu
