MapPoint (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Other
ug: باشقا

en: Color
ug: رەڭ
