MapPoint (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Color
ur: رنگ
