MapPoint (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: Edit
vi: Sửa

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: State
vi: Bang

en: Other
vi: Khác

en: Color
vi: Màu sắc

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Highlight
vi: Tô sáng
