MapPoint (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Color
am: ቀለም
