MapPoint (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: Edit
cy: Golygu

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Other
cy: Arall

en: Color
cy: Lliw
