MapPoint (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: State
de: Status

en: Other
de: Weitere

en: Color
de: Farbe

en: Map
de: Karte

en: Delete Map
de: Karte löschen

en: Highlight
de: Hervorheben

en: Overlay Text
de: Overlay-Text

en: Highlight Color
de: Hervorhebungsfarbe
