MapPoint (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: Edit
eo: Redaktu

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Other
eo: Alia

en: Color
eo: Koloro
