MapPoint (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: State
es: Estado

en: Other
es: Otro(s)

en: Token
es: Comodín

en: Map
es: Mapa

en: Highlight
es: Destacado
