MapPoint (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: State
et: Olek

en: Other
et: Muu

en: Color
et: Värv

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Map
et: Kaart

en: Highlight
et: Esile tõstetud
