MapPoint (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: State
fi: Tila

en: Other
fi: Muu

en: Color
fi: Väri

en: Token
fi: Muuttuja

en: Map
fi: Kartta
