MapPoint (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Map
gu: નકશો
