MapPoint (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: Edit
he: עריכה

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: State
he: מצב

en: Other
he: אחר

en: Color
he: צבע

en: Token
he: אסימון

en: Map
he: מפה
