MapPoint (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: Edit
hr: Uredi

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: State
hr: Država

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja
