MapPoint (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Other
jv: Liyané

en: Color
jv: Kelir
