MapPoint (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Other
kk: Басқа

en: Color
kk: Түс
