MapPoint (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Labot

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: State
lv: Stāvoklis

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Token
lv: Marķieris

en: Map
lv: Karte

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
