MapPoint (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: State
nl: Status

en: Other
nl: Andere

en: Color
nl: Kleur

en: Map
nl: Landkaart

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Add Override
nl: Overschrijving toevoegen
