MapPoint (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Other
ps: نور

en: Color
ps: رنګ

en: Map
ps: نقشه
