MapPoint (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: Edit
ro: Editați

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: State
ro: Status

en: Other
ro: Altele

en: Color
ro: Culoare

en: Token
ro: Simbol

en: Map
ro: Hartă
