MapPoint (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: State
ru: Состояние

en: Other
ru: Другое

en: Color
ru: Цвет

en: Token
ru: Токен

en: Map
ru: Карта

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Click action
ru: Действие на клик
