MapPoint (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: State
sk: Stav

en: Other
sk: Ostatné

en: Color
sk: Farba

en: Map
sk: Mapa
