MapPoint (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Color
sl: Barva
