MapPoint (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: State
sr: Статус

en: Color
sr: Боја
