MapPoint (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: Edit
sv: Redigera

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: State
sv: Läge

en: Other
sv: Övriga

en: Color
sv: Färg

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Map
sv: Karta
