MapPoint (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: State
uk: Стан

en: Other
uk: Інше

en: Color
uk: Колір

en: Token
uk: Замінник

en: Map
uk: Мапа

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Delete Map
uk: Вилучити карту

en: Highlight
uk: Підсвітити
