MapPoint (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur
