MapPoint (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Map
be: Мапа
