MapPoint (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Color
bs: Boja
