MapPoint (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: State
cs: Stav

en: Other
cs: Jiné

en: Color
cs: Barvy

en: Map
cs: Mapa
