MapPoint (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: Edit
fa: ویرایش

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: State
fa: وضعیت

en: Other
fa: ساير

en: Color
fa: رنگ

en: Token
fa: توکن

en: Map
fa: نقشه
