MapPoint (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Color
hy: Գույն

en: Map
hy: Քարտեզ
