Mappy (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Allows you to display maps on the site.
pl: Pozwala na wyświetlenie map na stronie.
